WordPress

Jeśli Twoja firma planuje uruchomienie strony internetowej, albo już ją ma, ale nie jesteś z niej zadowolony bo zwyczajnie nie realizuje Twoich założeń, to najlepszy moment na zmiany.

WordPress

Być może słyszałem o tym rozwiązaniu przy pomocy którego każdego dnia powstają tysiące nowych stron tworzonych zarówno przez profesjonalistów jak również przez osoby bez żadnego doświadczenia.

WordPress to system CMS, który po raz pierwszy został upubliczniony w 2003 roku. Od tamtej pory szturmuje rynki i to do takiego stopnia, że dziś co trzecia strona w Internecie działa na bazie tego rozwiązania! Tak, tak. Co trzecia witryna jaka oglądasz to WordPress. Wykorzystują go zarówno duże korporacje takie jak Sony, Disney, MTV i dziesiątki im podobnych oraz mali przedsiębiorcy, blogerzy i „gospodynie domu” tworzące strony o swoich kociakach, podbojach kulinarnych itd…

Popularność tego rozwiązania wynika bezpośrednio z niesamowitej prostoty, a także z olbrzymiego potencjału jaki WordPress ze sobą niesie. Wykorzystanie tego systemu pozwala z jednej strony szybko wdroży w życie własne pomysły z drugiej zaoszczędzić często duże pieniądze. WordPress jest narzędziem dostępnym bezpłatnie dla każdego oraz oferuje ponad 50 000 bezpłatnych rozszerzeń, które są w stanie przeobrazić go w sklep internetowy, serwis informacyjny, platformę aukcyjną czy cokolwiek sobie wymyślisz.

WordPress dla każdego

WordPress dla każdego

Jak zauważyłeś ten system CMS dostępny jest dla każdego i co istotne każdy jest w stanie sobie z nim poradzić. nie musisz kończyć studiów informatycznych żeby wycisnąć z tego rozwiązania naprawdę dużo.

Internet to kopalnia wiedzy, a to oznacza że znajdziesz w nim niesamowitą ilość informacji na temat technik pracy z WordPressem. Od kursów po darmowe poradniki na YouTube czy na stronach rozmaitych blogerów. W przypadku polskich zasobów doskonałym miejscem na rozwój jest blog https://jak-zrobic-strone.pl z którym koresponduje kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCc_tRL8AZxPq5A9UZUdqk8g a także platforma edukacyjna koncentrująca się na WordPressie https://poznajwp.pl

Dla osób, które startują przewodnikiem, który pozwoli zaoszczędzić masę czasu jest „Kurs WordPress dla początkujących” dostępny na wymienionej powyżej stronie. To aktualnie najlepiej opracowany kurs WordPressa na polskim rynku i nie wykluczone, że jest to także najlepszy kurs w skali światowej. wszystkim, którzy chcą samodzielnie wystartować z własna stroną, gorąco ten kurs polecamy. Jest tego wart.

WordPress potrafi się odwdzięczyć

Gdy opanujesz już podstawy pracy z WordPressem, strona jaką uruchomisz będzie nie tylko wyglądała, ale także będzie niezwykle elastyczna. Co to oznacza? nic innego jak niczym nie skrępowany rozwój Twojej firmy w internecie. Bez względu na to co zechcesz wdrożyć, WordPress pozwoli Ci na to. W efekcie realizacja celów biznesowych będzie nieporównywalnie prostsza ni w przypadku gdybyś decydował się na krepujące ruchy kreatory stron, czy inne mało intuicyjne i trudne do opanowania systemy CMS.

Jeśli zadbasz o swoja stronę stawiąc ja na WordPressie w niedługim czasie ona odwdzięczy Ci się tym samym.