koszulka

Najciekawsze koszulki z nadrukiem

Z całą pewnością koszulka z własnym nadrukiem nigdy nie wyjdzie z mody. Każdy młody człowiek ma w swojej szafie co najmniej jedną taką koszulkę, a z pewnością warto mieć ich więcej. Sprawdzamy jakie najciekawsze modele można znaleźć w tym sezonie.

Klasyka

Niewątpliwie bardzo modne wciąż są koszulki z logo firmy. Popularne marki przede wszystkim sportowe jak Adidas czy Nike w każdym sezonie proponują nowe koszulki ze swoim logo w nowych odsłonach. Hitem tego sezonu są też czarne koszulki z białymi napisami. Pasują one zarówno do casualowych, jak i rockowych stylizacji. Odwrotny układ kolorów czyli białe koszulki z czarnymi napisami to też must have w szafie każdej fashionistki.

Oryginalne wzory

Pewną nowością są koszulki z jedzeniem inspirowane fast foodami. Na koszulkach można znaleźć realistycznie wyglądające lody, ciastka, frytki, pizzę etc. Wzrok przykuwają też motywy zwierzęce, a także przesłodkie małe kotki. Nie brakuje też koszulek z wizerunkami bajkowych postaci, anime czy kreskówek. Takie koszulki wcale nie są zarezerwowane dla dzieci. Warto zwrócić uwagę na te nadruki, które mocno kontrastują z samą koszulką.

Bluzki z własnym nadrukiem

Absolutnym hitem są jednak koszulki z własnymi nadrukami i napisami. Takie koszulki są w pełni oryginalne i wyjątkowe. Koszulki te projektujemy samodzielnie, więc im więcej włożymy w nie pracy, kreatywności i wyobraźni tym ciekawszy efekt uzyskamy. Dobra wiadomość jest taka, że zaprojektować własny nadruk na koszulkę może każdy. Pomoże w tym kreator koszulek. Nie trzeba mieć wyjątkowych umiejętności plastycznych czy też znać się na grafice komputerowej. Kreator pozwoli w prosty sposób krok po kroku przygotować idealny nadruk. Oryginalny wzór czy ciekawy napis, nawet kontrowersyjny na pewno zwrócą uwagę otoczenia.
Mając fajne koszulki z nadrukami można stworzyć niemal dowolną stylizację. Wystarczy sięgnąć po bazowe ubrania takie jak jeansy, ramoneska, kardigan i łączyć je z koszulką, która będzie przykuwać wzrok. Do tego modne buty i dodatki, i można ruszać na zakupy, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, na randkę czy na zajęcia na uczelni.