moda klasyczna

Każda kobieta, choć raz w swoim życiu użyła sformułowania „przecież ja się nie mam w co ubrać!”, patrząc na zawartość szafy pękającej w szwach. Czasami jest to skutek kokieterii, potrzeby kolejnych zakupów odzieżowych lub błędnych wyborów, które nie pozwalają na skompletowanie stylizacji. Ten ostatni przypadek wcale nie należy do najrzadszych. Niestety, wydajemy mnóstwo pieniędzy na odzież, która ostatecznie do siebie nie pasuje. Okazuje się, że wystarczy inwestować w ponadczasowe ubrania, które nigdy nie wychodzą z mody, a dodatkowo łączą się w gustowne komplety. Jakie to części garderoby? Najwyższa pora poznać tę listę.

Po pierwsze spodnie

Zacznijmy od boyfriendów, które pojawiły się w modzie stosunkowo niedawno. Mają luźny, oversizowy krój z obniżonym krokiem i sprawiają wrażenie pożyczonych od brata lub chłopaka. Ich niezobowiązujący look świetnie komponuje się z większością dodatków. Pasują zarówno do trampek, jak i eleganckich szpilek. Przy tym są wygodne i dość uniwersalne. Mogą stanowić alternatywę dla klasycznych rurek, będących w szafie niemalże każdej kobiety. Najpopularniejszy jest oczywiście model jeansowy, jednak równie dobrze sprawdzają się spodnie wykonane z innego materiału. Pasują do wszystkiego, a te z podwyższonym stanem wydłużają nogi i pięknie podkreślają pupę.

Po drugie buty

Konieczne będą tutaj co najmniej dwie pary: wygodne na co dzień i eleganckie na specjalne okazje. W tej pierwszej roli sprawdzą się trampki, których można używać niemal cały rok. Idealne do załatwiania spraw na mieście, dłuższych wypadów  czy niezobowiązującego spotkania z przyjaciółmi. Z kolei w drugiej roli koniecznie muszą znaleźć się szpilki. Klasycznym wyborem są oczywiście czarne. Warto tutaj postawić na jakość i wygodę, ponieważ używane rzadko muszą prezentować się perfekcyjnie.

Coś na górę

Jeśli była już mowa o spodniach, to pora zająć się górą. Na początek przyda się T-shirt w klasycznych odcieniach: bieli lub czerni. Choć wydaje się to dość oczywiste, to jednak nie może go zabraknąć. Świetnie sprawdzi się w połączeniu z marynarką, bluzą czy ramoneską, które są kolejnymi przykładami tzw. basic clothes. Marynarka powinna być prosta i mieć neutralne kolory. Z kolei ramoneska koniecznie musi być czarna i skórzana. Na sam koniec nie sposób nie wspomnieć o małej czarnej, którą bez wyjątku powinna posiadać w swojej garderobie każda kobieta. Wszystkie te produkty można znaleźć w sklepie internetowym, którego oferta dostępna jest pod poniższym linkiem: https://tonext.moda/.