odzież z nadrukiem dla firmy

Ubrania firmowe z nadrukiem

Projektując ubranie firmowe dla pracowników trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Najważniejsze z nich to komfort w czasie pracy, rozmiary odzieży, kolorystyka, logo, gramatura materiału i warunki pracy. Jeśli jednak chcemy ograniczyć koszty na odzież firmową, a jednocześnie nie rezygnować z ważnego elementu identyfikacji wizualnej jakim są ubrania firmowe z logo i nazwą firmy, to można pójść na kompromis i stworzyć wyłącznie odzież na górną część ciała – koszulki i bluzy z własnym nadrukiem.

Koszulki

Koszulki są najbardziej uniwersalnym rodzajem odzieży. Pasują w większości sytuacji, pozwalają klientom bezbłędnie zidentyfikować pracowników, można na nich umieścić napisy, logo i inne elementy graficzne. Niewielką ilość koszulek najlepiej zaprojektować z pomocą internetowego kreatora koszulek. Warto pomyśleć o przygotowaniu koszulek z krótkim i długim rękawem, aby mogły posłużyć przez cały rok. Kupując koszulki dla pracowników dobrze jest postawić na materiał doskonałej jakości o wysokiej gramaturze. Taki materiał sprawi, że nawet po wielu praniach koszulka będzie się dobrze prezentować. Świetnie sprawdzą się zarówno t-shirty, jak i koszulki polo. Jeśli specyfika pracy w danej firmie wymaga większej elegancji, to koszulki można zastąpić koszulami z długim lub krótkim rękawem, a nadruki – haftami.

Bluzy

Bluzy to kolejny element niezbędny dla większości pracowników. Przyda się zawsze wtedy gdy zrobi się chłodno lub gdy z racji swoich obowiązków pracownicy muszą wychodzić na zewnątrz. Bluza z własnym napisem wygląda równie efektownie jak koszulki. Bogactwo materiałów i fasonów, a także kolorów pozwala wybrać odpowiednią bluzę, która będzie idealnie współgrać z firmowym strojem. W elegantszej wersji można zastąpić bluzę marynarką.

Spodnie i obuwie

Jeśli zaprojektujemy uniwersalne koszulki i bluzy to będą do nich pasować wszelkie ciemne jeansy lub spodnie materiałowe, wraz z klasycznymi, ciemnymi butami. Taki strój pozwoli pracownikom czuć się komfortowo, a jednocześnie sprawi, że będą oni wyglądać profesjonalnie.